Wymianka z Justyną

Hejo! Co u Was słychać ciekawego?! 
Serdecznie dziękuję za Wasze genialne komentarze - myślałam, że jest ze mną źle, ale widzę, że nie jestem sama! Genialnie czytało się Wasze opinie! Szkoda, że na blogu nie można tworzyć dyskusji tak jak na fejsiku... Pewnie stworzyłybyśmy krąg wsparcia "nowych pasji"! Pewnie zastanawiacie się dlaczego nic ostatnio nie pokazuję... Otóż! Zachciało mi się wymianek. A jak wymianki, to tworzenie wszystkiego w tajemnicy!
Jakiś czas temu, na moim fanpejdżu rzuciłam hasło czy ktoś byłby chętny na tematyczną wymiankę - i napisała do mnie Justyna z bloga Robótki Maleństwa. To już druga nasza wymianka, pierwsza była 4 lata temu, w tematyce wakacyjnej. *ale ten czas leci...!  

Nawet nie wiecie jak bardzo ucieszyłam się na wymiankę. Od razu dogadanie tematyki, sporo pytań i poszukiwanie pomysłów! We wtorek, na fejsiku pokazywałam zdjęcie mojej paczki (bez szczegółów), ale wpis pojawi się niedługo. Dzisiaj chciałabym Wam pokazać co przygotowała dla mnie Justyna i jej Mamcia!!   

  


Każdy wie, że uwielbiam fantasy i wszystko, co związane z magicznym światem - a wróżki i jednorożce to już w ogóle!! I dlatego Justyna wykonała dla mnie cudnego jednorożca. Piękny jest, wyhaftowany na błyszczącej aidzie, jego róg mieni się na złoto. Koty, koty, koty - to mój największy bzik... No i patrzcie! Mam podobiznę mojej kochanej Perełki na magnesiku! No kopiuj, wklej! Już mówiłam Justynie, że kotełek the best!!  W wakacyjnym klimacie Justyna zrobiła też pudełeczko, które wypełnione było scrapkami, a Mama Justyny uszyła dwa Ptaszki i Truskawę - już widzę te cudeńka na moim twórczym biurku! Są tak wspaniale wykonane, że brakuje mi słów! Dziękuję! 


Masa przydaśków :D scrapowych, hafciarskich i do moich Nowych Pasji!! Decoupage i szydełko :D 


Bardzo chciałabym podziękować Justynie i jej Mamci za genialną niespodziankę!!! Wszystko tak pięknie wykonane! :) Buziaki dziewczyny!!

Piękne prezenty mi się trafiły, co nie?!

Buziaki dla Was! :) Lecę tworzyć na koleją wymiankę :D Widzimy się już niedługo na pokaz paczki, która poleciała do Justyny!


Komentarze

Prześlij komentarz