Kalendarz Adwentowy ~Katie Kitty~

Witajcie po bardzo długaśnym czasie. Ktoś tęsknił?! Coś czuję, że dzisiejszy post to będzie misz-masz :D ale od czego by tu zacząć...? Zniknęłam bez słowa, jakoś tegoroczne lato nie sprzyjało ani robótkowaniu ani blogowaniu. W krzyżykach ogromny zastój, więc nie było o czym pisać. Dodatkowo, prawie cały sierpień spędziłam w Polsce. Z Benjim sporo zwiedzaliśmy i odpoczywaliśmy - nawet nie rozmyślałam o nitkach :D :D no cóż... relaks miałam na maksa! Urlop niestety się skończył, Eduś wróciła do Polski i powolutku wracam do twórczych zajęć. Jeszcze przed moim wyjazdem Ania z KreatywnaTV, na FB kojarzona z organizacji hafciarskich spotkań w Hafciarni zaproponowała wspólne haftowanie kalendarza adwentowego od Brooke's Book Publishing. Długo się nawet nie zastanawiałam, hafciki od dawna miałam na liście do wydziergania. Problem był tylko jeden... Przez trzy tygodnie rozmyślałam co ja z tych obrazków zrobię... Hafcików jest aż 26! A przecież ja ani świąteczna, ani kartkowa nie jestem... Jakiś pomysł podczas wypoczynku się wykocił, ale czy przy nim zostanę? zobaczymy... Nawet zrobiłam maleńkie zamówienie na kanwę w Haftixie.
 Jeśli ktoś chce się jeszcze do SALu dopisać zapraszam na grupę :) 


Oficjalnie zabawa ruszyła 1 września. U mnie pierwszy obrazek już gotowy. Dosłownie sam się wyhaftował, taka przyjemność :D Jestem pewna, że to nie jest ostateczny wygląd... Brakuje jeszcze rameczki i coś jeszcze na bank dorzucę! 

I ostatnia nowinka. Będę się odstresowywać przy kolorowankach. 

Buziole i do następnego! :) 

Komentarze


 1. Kalendarz zapowiada się ciekawie, bo pokazane hafciki są bardzo ładne. Aż szkoda, że konta na FB brak, czasu brak ...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Super koteczka Ci wyszła! Ja też biorę udział w tym salu, może dziś się za nią zabiorę, kolorowanie też super, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna kicia :) Też się zapisałam ale u mnie musi jeszcze chwilę poczekać na zrobienie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, że wypoczęłaś, odpoczęłaś :)
  Świetny kotuś :) A kolorowanki są ekstra :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie ze wrocilaś do blogosfery, hafcik super, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja w zeszłym roku kilka wzorów z tego kalendarza przerobiłam na torebki na słodycze i drobiazgi dla bliskich :)
  Super kolorowanka :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super kociak. Ja za swojego zabiorę się pod koniec tygodnia.

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczny kotek.ja się odstresowuję łącząc kropki

  OdpowiedzUsuń
 9. wracaj powolutku:) Moja kicia też już gotowa:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Super, że znowu z nami jesteś :)
  Kicia bardzo ładna, i ja niebawem zabiorę się za wzorek , bo też biorę udział w Salu :)
  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 11. Super!Cieszę ,że jesteś z nami :) Myszkę już mam ;) Kolorowanie jest super,bardzo relaksuje.Noszę takie maleństwo do kolorowania w torebce - są to pocztówki,które póżniej można wysłać ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz