Podsumowanie ~2014~

Hejo moi kochani! Nie wiem jak mam zacząć tego posta... Chyba od wielkiego przepraszam. Zniknęłam bez słowa, na blogu mnie nie było, do Was tylko zaglądałam, rzadko pisałam... jakoś świat blogowy ostatnio zszedł na drugi plan, robótki też troszeczkę... Mamcia z Edkiem nas odwiedziły na święta, czyli przygotowania, wycieczki, zwiedzanie, no i do tego praca - z tego wszystkiego internety poszły w siną dal! 

Należą się Wam najpiękniejsze życzenia na cały Nowy Rok! Dziękuję, że byłyście ze mną tutaj rzez cały czas! Dziękuję, za każdą wizytę, za każde miłe słowo, za Waszą obecność! To dzięki Wam mam ochotę na tworzenie! :) 


A teraz do rzeczy. To już chyba tradycją jest, że wiele robótkowo zakręconych robi podsumowanie roku! U mnie też się takowe pojawi! Wczoraj troszkę naszło mnie na rozmyślanie i wspomnienia. Muszę przyznać, że w tamtym roku dużo się u mnie działo. 2014 mogę spokojnie nazwać Rokiem Wyzwań - koniec studiów, wielka przeprowadzka do innego kraju, nowe mieszkanko, praca no i oczywiście masa krzyżyków! Tak wygląda przegląd moich krzyżykowych poczynań:
Jak widać same maleństwa królowały w 2014! Ale za to w prawie każdej formie ^^ Do prac zakończonych brakuje jeszcze kilka moich ostatnich świątecznych tworków, tych z wymianki z Justyną i niespodzianki dla Mamci i Edka... Przez moją robótkową niemoc i cały zgiełk nie zrobiłam wszystkich zdjęć ^^.  

A tu moje dwa większe projekty: w Roku Wyzwań przybyło troszeczkę moich koszmarnych Pawi :D No i Kopciuszek, nad którym obecnie pracuję. Brakuje jeszcze zdjęcia karty kolorów... :)   A jakie plany na ten rok?!

Mam folder z 2014 - zmieniam cyferkę na 5 i cosik się z tego może zrealizuję! :D Plus Hafciarska Lista Życzeń, która już uległa zmianie!!  Coś pewnie jeszcze po drodze wymyślę... Mam nadzieję, że nudno u mnie nie będzie! :DMiłego dzionka! Dziękuję za każde miłe słowo i życzonka. Buziaki dla Was na cały 2015!

Komentarze

 1. Cudowne rzeczy...wyprodukowałaś przez ten rok .Nie mogę się napatrzeć:)
  Życzę Ci..aby w tym Nowym Roku ,nie zabrakło Ci pasji i uśmiechu.Wszystkiego Najlepszego !
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 2. Pracowity rok miałaś! Szczęśliwego Nowego Roku :D:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Pracowity roczek miałaś, oby następny był pewnie obfity bo bardzo lubię podziwiać twoje dzieła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Za Tobą bardzo pracowity rok. Z folderu Pomysły widać, że i w tym roku będziemy mogli podziwiać Twoje robótki na blogu.
  Szczęśliwego Nowego Roku !

  OdpowiedzUsuń
 5. Jest co podziwiać, masę krzyżyków było, śliczne wszystkie, życzę aby Nowy Rok był również tak samo robótkowy, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!
  Super wygląda takie podsumowanie, aż miło popatrzeć na tyle ukończonych prac:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne prace!
  Niech to będzie dobry rok :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Masz rozgrzeszenie za nieobecność. Jako mieszkająca z dala od bliskich rozumiem ;) piękne podsumowanie. A ja to bym chętnie w te Twoje pliki wskoczyla ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ogrom krzyżyków! I cóż za bogactwo form!
  Niech rok, w który właśnie wkroczyliśmy, będzie ciekawy i równie udany, jak miniony :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ulala ależ tego sporo. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wiele pięknych prac w tamtym roku stworzyłaś. Jest na prawdę co podziwiać.
  Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ale żeś nadziobała tych hafcików! Same śliczności!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Piękne podsumowanie roku. Ciągle nieodmiennie podziwiam kolorowe napisy, mulina wygląda w nich magicznie. No i mamy podobne poduszki z papugami ;)

  OdpowiedzUsuń
 14. Piękne!Dużo zrobiłaś w 2014! Życzę Ci wszystkiego dobrego, masy pomysłów, weny i czasu na realizację wszystkich szaleństw w 2015!:)

  OdpowiedzUsuń
 15. Ale tych piękności w ciągu roku narobiłaś!

  OdpowiedzUsuń
 16. Masa krzyżyków, bogactwo form i kolorów! Super miałaś rok obfitujący w świetne prace! Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz