Literki ~3~

Muszę Wam przyznać, że jesteście bardzo cierpliwe :) Trochę mam lenia blogowego.... Ale chcę się z Wami podzielić kolejną i ostatnią porcją literek z kosmosu! Krótka anegdotka, zdradzę Wam dla kogo wyszywałam literki. We Wrocławiu poznałam niesamowitą osóbkę, Ela z bloga W kąciku przy maszynie. Podczas naszego nieustającego paplania, Ela opowiedziała mi o swojej akcji dla chorych dzieciaczków,  Marzycielska poczta, która wywołuje uśmiech poprzez karki i listy. I tak mnie naszło na literki :) 
Miałam jeden problem, chciałam zrobić niespodziankę Eli i bez słowa wysłać paczuszkę, jednak moja blondynkowa rozczochrana nie pomyślała, że podczas spotkania trzeba poprosić o adres. I tak wyglądała nasza fejsikowa konwersacja:

Ja: Hej Elu! :) Mam do Ciebie romans. 
Ela: Czesc, pisz. 
Ja: Chcem baldzo Twój adres :) 
Ela: haha a ja tak czułam ale bałam się spytać LITERKI?????? 

Koniec gadania! Czas na literki.


\
\Zjadłam literkę Y. Chyba pomyślałam, że literki będą pełnić funkcje raczej jako inicjały, niż jako pełne imiona naszyte na coś - podusie, czy może worek na buty, cokolwiek! Więc z niej zrezygnowałam, no chyba, że jakiś dzieciak ma na imię Yeti :D Nawet teraz jakoś mam dziurę w głowie, żeby wyszukać Y w imionach.... Blondynka, mówię Wam!   


Zaglądnijcie na stronkę podaną wyżej, bądź na bloga Eli. Ta kobitka robi cuda dla maluchów i wywołuje mnóstwo uśmiechu. Może dzięki tym literkom też uda mi się sprawić radość. Buziaki dla Was.

Chranna, - ja w krzyżykach nadal jestem początkująca :D Każdy wzór daje mi w kość, a już nie wspomnę o materiale do wyszywania - jestem kompletnie zielona pomimo, że kilka osób już mi próbowało łopatą wbić rozmiary kanw itp. No, nie wchodzi!
Ah i chyba macie rację, że jesień mnie dopadła zwłaszcza, że wróciłam do Aberystwyth. Ale powód dla którego nie pisałam tak długo był bardziej banalny, pracowałam przez ostatnie dwa miesiące i fizycznie padałam! :) Obiecuję się poprawić!Zwłaszcza, że w planach drugi alfabet, karta kolorów i coś jeszcze! :) I mam ochotę też opowiedzieć Wam historię z ostatniego tygodnia, czyli z mojej podróży!

Komentarze

 1. Literki są boskie a cel szczytny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Od razu się domyśliłam dla kogo te literki, dobre serduszko masz Asieńko, literki wyszły cudnie i czekam na historie z podróży . Buziole :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kosmiczne literki :) Dzieciaki będą szczęśliwe :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny podarek, prawdziwie od serca :) Na pewno uszczęśliwi dzieciaczki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. szkoda, że nie widać, jak mi się pysk śmieje......... cudenieczka...kolorowe, wesołe, pełne energii oj będę miała co wymyślać z nich

  OdpowiedzUsuń
 6. literki są super. A imię z "Y" to np szYmon. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Oj piekne prezenty dzięki Tobie będą miały dzieciaczki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jesteś następną Osobą zarażoną przez Elę !

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz