Z innej beczki!

Już wróciłam sobie z wyczerpującej wycieczki! :D Było rewelacyjnie! Tyle miejsc co zobaczyłam, czego się dowiedziałam, w czym brałam udział.... nie zliczę! W ciągu tygodnia zwiedzaliśmy, graliśmy w filmie, zajmowaliśmy się zwierzakami na farmie, degustowaliśmy wina i caaaaała reszta! :D Ale dzisiaj nie chcę o tym! Zdjęcia i pościk o Malcie może jutro pojawi się na tapecie. 


Dlaczego post z innej beczki? Bo chcę zareklamować nowego, świeżutkiego bloga koleżanek z piętra nade mną ^^ - Kosmetyczny Koktajl (klik) . Lubują się w kosmetykach i o tym cały blog ich jest! Jeśli któraś z Was potrzebuję opinii na temat danego kosmetycznego produktu, tam coś może znajdziecie! A do tego zachęcam, dziewczyny rozdają cukieraski! :) Wpisujcie się, obserwujcie, czytajcie i pozostawiajcie komentarze! Zapraszamy wszystkie trzy! Buziolki!  


P.S. Robótkowo przybywa codzienne po 200-300 krzyżyków w Tajemniczym Projekcie nr 3. Muszę zdążyć na czas.... Czekajcie jutro na Maltę i nie tylko! Szykuję słoneczną niespodziankę.    

Komentarze

Prześlij komentarz