SAL Japoneczki! ~2~

Hej Dziewczyny!

Czas na pierwszą, konkretną prezentację Japoneczek! :) Część z Was, zadeklarowała się zacząć po świętach krzyżykować tę wesołą zgraję. Ja jednak zaczęłam wcześniej i w ten sposób udało mi się popełnić pierwszą damę. Zajęła mi chyba zaledwie 4 dni - tak przyjemnie mi się wyszywało. Dlatego niezdecydowane osóbki zachęcam do podjęcia się tego wesołego hafciku! 

A oto przedstawiam Wam - Damę z Fochem :D 


 W sumie bałabym się jej podpaść - widać, że nie lubi jak się z nią zadziera...

Dziewczyny, dziękuję za miłe komentarze pod ostatnimi postami. Za radą Pieguchy, jak mi nerw przejdzie, odwrócę wzór kaczuszki i dokończę ją :D Jeśli chodzi o zabawę "Podaj dalej"  mam już 3 osóbki, a są nimi Jagna,  Jojcia i Kurolka! A więc mam jeszcze 365 dni na wymyślenie czegoś ciekawego dla Was! 
Lidzia, fajnie, że złapałaś 3000 wizytę, jednak nie bawię się w łapanie licznika - może kiedyś, w przyszłości :) 

Pozdrawiam :)) 

P.S. Przez jakiś tydzień może być u mnie trochę cicho i ponuro, ponieważ mam wyjazd szkolny z turystyki na Maltę. Czekajcie na zdjęcia :D 
   

Komentarze

 1. Świetna ta japońska złośnica!! Miłej podróży :)A wyjazdu zazdroszczę i to baaaaardzo.

  OdpowiedzUsuń
 2. o rety, japoneczka jest po prostu wyczesana! możesz udostępnić mi jej wzorek? tak pomyślałam, że przypomina mi moją siostrę hehe i sprezentowałabym jej "samą siebie" :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jupppiii... załapałam się :)
  kurcze ale fajne japoneczki, też bym chciała wzorek bo na chwilę obecną nie dam rady wyszywać w salu, ale z czasem może wyszperam trochę czasu na XXX

  OdpowiedzUsuń
 4. Nieziemsko fajowy ma uśmiech ta dziewczynka ;o)

  OdpowiedzUsuń
 5. super wygląda,moja jeszcze niestety nie zaczęta

  OdpowiedzUsuń
 6. Foch jak się patrzy. Bardzo fajniutka Japoneczka :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz