~Powrot do dwiecinstwa - Paczuszka~

Hejo, hejo Miśki. Co u Was słychać? 
Kurczaki czy wiecie o tym, że nie zaglądałam tutaj od ostatniego posta ! Blogas nieźle pokrył się pajęczyną... No ja nie wiem, co może mi pomóc, żeby zmotywować się do dawnego blogowania... Cały czas dłubie przy krzyżykach i nawet scrapuję, mam kilka fajnych perełek do pokazania, ale ten drań Leń jest silniejszy ode mnie. Dobrze, że chociaż zabawa wymiankowa troszkę mnie "zmusza", bo chyba w ogóle przestałabym blogować... No dobra, nie mam zamiaru po raz kolejny o tym marudzić! 

Czas na mały powrót do dzieciństwa :) W tym miesiącu wymieniałam się z Ewą z bloga Biblioteka Rękodzieła . Jak byłam mniejsza bardzo przepadałam za Kłapouchym. Od Ewy dostałam takie cuda! :) Smutaśny osiołek jest przeuroczy. Micha sama mi się do niego cieszy. Dziękuję z całego serducha!!!!  
Ale miałam orzech do zgryzienia kiedy Ewa na pytanie "Kto jest Twoją ulubioną postacią z bajki?", odpowiedziała - "Gumisie"! Wpadłam w panikę, no miałam całkowitą pustkę w głowie... Bardzo chciałam zrobić całą gromadkę słodkich miśków, ale dwa tygodnie to ciut, ciut za mało. Na szczęście udało mi się coś wykombinować i do Ewy poleciała taka zgraja Gumisiów! 


Jak Wam się podoba? :) 


Do paczuchy trafiła też obowiązkowo karteczka, przydaśki i herbatki! :) 

Zobaczcie jak genialnie prezentuje się moja ściana! Dopiero 4 wymianki za mną, a już prawie miejsca brakuje :D :D ale będzie pięknie na koniec roku... Mam tylko nadzieję, że każdego miesiąca, do samego grudnia znajdzie się zawsze jedna dobra duszyczka, która będzie miała chęć się ze mną wymienić :D 


Buziole moi kochani! :) Do następnego sklikania.

Komentarze

  1. Kłapouchy przesłodki to też mój ulubiony bohater bajkowy. Bardzo podobają mi się Twoje hafty na piku. Zwłaszcza ta harmonijka z papieru pomysłowo wygląda, muszę sama spróbować tak wykończyć piki.Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Asia, bardzo się cieszę że Kłapouchy Ci się spodobał :D I oczywiście mam nadzieję, że przydaśki Ci się przydadzą ;) No ale to Gumisie skradły całe show :D Buziaki :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Rewelacyjne Gumisie, pozdrawiam :-)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz