Niespodzianka

Uwielbiam niespodzianki, a te miłe to już szczególnie! Pamiętacie post z Królisiem, który chwycił Was za serducha? Podesłałam mejla do brytyjskiej gazetki The World of Cross Stitching z jego zdjęciem. Z odpowiedzi nie wywnioskowałam, czy list zostanie opublikowany czy nie... Więc zapomniałam o całej sprawie. I tak wczoraj oglądałam sobie najnowszy numer i oko zawiesiło mi się na podusi z moim króliczkiem! A obok mój list! Moja druga publikacja w zagranicznej gazetce! Ale skaczę ze szczęścia, tryskam radochą, bo w ogóle nie byłam przygotowana na taką niespodziankę!! 
Zastanawiam się czym jest 'Star Letter'... Blondynka trochę jestem, i chyba zrobiłam małą głupotę, ale nieważne ^.^    


Tak ogólnie w liście napisałam, 'Kiedy zobaczyłam urodzinowego Królisia wiedziałam, że muszę go wyszyć! Zamiast użyć go do kartki, uszyłam serduszko, jako prezent urodzinowy dla mojej koleżanki. Króliś bardzo jej się spodobał. Mam nadzieję, że spodoba Wam się pomysł serduszka z urodzinowym Króliczkiem."
A odpowiedź od Ruth: 'Asia, to świetny pomysł i rewelacyjny prezent dla przyjaciela. Bardzo nam się podoba i możliwe, że spróbujemy go wykonać w biurze.'
Do tego: 'Asia zamieniła wzór zestawu do kartki w oryginalny i słodki prezent dla przyjaciela. 
Bardzo podoba mi się tytuł listu 'Od serca.'.

Ale mi banan z mordki nie schodzi :D Buziole dla Was! Dziękuję za miłe słowa pod ostatnim postem :) 

Komentarze

 1. Star letter - to znaczy że mozesz się spodziewać tej nagrody która jest na dole strony pod wielkim napisem WIN :) (pierwsze zdjęcie) Gratuluję i myślę ze powinnaś te swoje czarownice i kucharkę też do nich podesłać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje!!!! Kolejna sławna koleżanka.:)) Ale należało się, bo króliś jest bombowy.:) Wysyłaj dalej, Kasia ma rację.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje - zasłużone wyróżnienie :)
  To teraz wysyłaj inne hafty i niech Cię publikują ile się da :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje, a publikacja jak najbardziej zasłużona.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne wyróżnienie a jaka motywacja do dalszej pracy:))) Gratuluje serdecznie!;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję! Ależ musisz być z siebie dumna! :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz