Ladybird Fairy by Joan Elliott ~3~

Moja wróżka rośnie jak na drożdżach! Jednak dzisiejszy post będzie nieco o czym innym! Kilka dni temu wyciągnęłam ze skrzynki paczuszkę, a w niej brakujące materiały do Biedronki: koraliki i nici metaliczne! Zdecydowałam się i podążając za wzorem zamówiłam nici Kreinik i koraliki Mill Hill. A więc chwalę się: 

 

Niestety brakuje jeszcze jednej szpulki, chwilowy brak w asortymencie! Cierpliwie więc czekam na ostatni element do mojej wróżki. 
Brązowa nitka też już do mnie dotarła! 

Dziewczyny dziękuję bardzo za Wasze komentarze! Dodajecie mi skrzydeł. 

Zastanawiałam się jak mogłabym odpowiedzieć na pytanie ćwierćkrzyżyków, które faktycznie są "upierdliwe" we wzorach Joan Elliott. Zrobiłam fotkę, która pokaże jak takie krzyżyki wyglądają: 

Jest ich cztery "rodzaje". To tak jak półkrzyżyka z jednej strony i pół półkrzyżyka z drugiej! :D 

Haniu, chciałabym Ci podesłać wzór jednak nie podałaś mi swojego mejla! Jak jeszcze tu zaglądniesz, napisz adres i chętnie podeśle Biedronkę. 

Buziaki!  

Komentarze

 1. Super, że już wszystko doszło! :) teraz nic tylko haftować i haftować :) a co zamierzasz zrobić ze skończonym haftem? :) Obramujesz i powiesisz, przerobisz np. na torebkę jak Anna M, czy masz jakiś inny pomysł?:-)

  Z okazji zbliżającej się Wielkanocy, życzę Ci spokojnych, relaksujących, cieplutkich świąt :) Buziaki!:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie zapraszam na Candy :) Do zgarnięcia bon na 50 zł do PassionRoom http://totkalove.blogspot.com/2013/03/candy-z-passionroom.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna jest ta wróżka, a po wykończeniu będzie jeszcze bardziej cudowna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję za objaśnienia :-) już się nie mogę doczekać wróżki całkiem "ubranej";-) czy ja również mogę Cię pięknie poprosić o Pannę Biedronkę ..? z góry dziękuję :-) mojemalerekodzielo@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. No ciekawa jestem efektu skończonej wróżki ;D

  Wesołych Świąt Wielkiej Nocy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jasne ze podglądam mało powiedziane ja potrafię 2 razy dziennie sprawdzać czy może już jest jakiś wpis a szczególnie jak się posuwają Twoje magiczne prace,jestem na etapie jednak czarów wychodzących z pod Twoich rąk.Podaję adres meilowy z wrażnia poprostu zapomniałam hania.sz@onet.eu będe bardzo wdzięczna za te ukochane Paryżanki ,choć zupełnie niewiem jak sobie poradze. Życzę Wesołych Świąt Wielkiej nocy z całego serca ! Hania

  OdpowiedzUsuń
 7. jeszcze ja nie dodałam że ja bardzo a bardzo proszę o wzór Paryżanek jeśli mogę Biedroneczka jest piękna ale dla mnie nie do zrobienia nie ten etap !Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy jest szansa abym i ja dostała wzór biedroneczki? Ślicznie wygląda ten haft i z chęcią bym się z nim zmierzyła :) Pozdrawiam
  e-mail: kress_ka@o2.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeśli możesz to ja też poproszę
  tworzycha@wp.pl
  z tymi półkrzyżykami to pewnie 'zabawa' straszna,ale warto próbować nowych rzeczy więc się chętnie nauczę...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz