SAL Before Christmas ~4~

Poniedziałek!
Jak co tydzień trzeba zdać relację z postępów SALowej zabawy! Myślałam, że moje drzewko dzisiaj bedzie gotowe, ale jak na przekór, skończyła mi się mulinka... Normalnie kilka krzyżyków z najciemniejszego drzewka, złośliwość rzeczy martwtych..! Czekając na kolejną dostawę wzięłam się za owocki! Nie obyło się bez błędów! Gdzieś podczas wyszywania pniaczków zrobiłam coś nietak... I już całość się posypała! Dlatego niektóre owocki za bardzo przylegają do lisktów, bądź gałązki są krzywe... Ale ogólnie podoba mi się ten hafcik!

Na dzień dzisiejszy mam tyle:

I owocki w całej okazałości, tylko te mam w 100% gotowe ;) Kolorki zmienione, użyłam ciemnej czerwini, śliwki i ciemnego zgaszonego różu. 
Jestem pewna na 100%, że już za tydzień moje drzewko będzie gotowe! :) Igła już się pali z prędkości i ilości krzyżyków, codziennie ich tyle stawiam! :)   

A z życia: Egzaminy zakończyłam w sobotę. W sumie miałam ich cztery, z ekonomii środowiska, analizy i interpretacji danych (czyt. statystyki ), języka biznesu ( francuski ) i turystyki wiejskiej. Dzisiaj zaczął się nowy semestr! I już się go boję! Będzie zabawnie i na pewno cieżko...  

Komentarze

 1. GRATULUJE ZDANYCH EGZAMINÓW! Drzewko śliczne, żadnych błędów nie widzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Egzaminy jeszcze nie 'zdane'... Wyniki dopiero końcem lutego! Ale dziękuję :) A w drzewku jest mnóstwo błędów, tylko sa mało widoczne!

   Usuń
 2. Drzewko cudne :) Gratuluję zdania egzaminów, ciekawy przedmiot - turystyka wiejska, a co do statystyki mnie się jeszcze niekiedy śni po nocach koszmar :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za gratulacje, choć wyniki dopiero 23 lutego. Turystyka wiejska to jeden z przedmiotów z którymi trzeba się zmagać jak się studiuje w Walii, gdzie w koło same pola, owce i lasy! Czysty wiejski klimat ;)

   Usuń
 3. drzewko pięknie wygląda - moje niestety daleko w tyle :-(
  no i muszę napisać że wybrałaś do tego hafciku prześliczna kanwę
  gratuluje zdanych egzaminów !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kanwa miała początkowo czysty bielutki kolorek! Dzięki organizatorce zabawy udało mi się go przeczarować na inny, idealnie pasujący do wzorku kolor :D Dziękuję za wizytę :)

   Usuń
 4. Ale pieknie uroslo...jeszcze chwila i bedzie koniec...

  OdpowiedzUsuń
 5. Przede wszystkim gratuluję wyróżnienia i zaliczonej sesji:) Drzewko rośnie w tempie błyskawicznym, widać, że dobrze Ci się je haftuje i wygląda cudnie na tej kanwie!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz