Powolutku, pomalutku zbliżają się święta i...

i... zaczynam tworzyć świąteczne karteczki! Z tego też powodu, skusiłam się na zakup świątecznego wydania Papercraft Inspirations z zestawem misiaczków gotowych do klejenia, dwóch pieczątek i 10 baz pod kartki. 

Misiaczki na razie pokazały się na dwóch karteczkach, reszta pochodzi z moich "starych" zbiorów. Kartki są przeurocze, mogłabym się ciągle w nie wpatrywać!

Ale... oprócz karteczek, dużo dzieje się w krzyżykowym świecie! Muszę pochwalić się moją ostatnią recyclingową zdobyczą. A jest nim: ogromny, ciężki... segregator z gazetkami Cross Stitchera. 13 szt. magazynów krzyżykowych za jedyne 80 pensów!!!!!!! Nie mogłam uwierzyć jak podano mi cenę! Co prawda, numery są stare, bo sprzed kilku (nastu :D ) lat, - 96-98. Ale to nic, wzorek to wzorek, już mam kilka małych upatrzonych do wyszycia...  
Mówiłam, że w krzyżykach dużo się dzieje - racja - bo właśnie kończę maleńki wzorek króliczka - powoli szykuję prezent dla mojego chrześniaka. Zostały mi tylko backstitche. Na dniach będzie gotowy - tydzień wyszywania. 
Co do Świątecznego SAL-u - coś przybyło, za niedługo coś opublikuję. Jednak myślę, że wzór mnie na tyle zniechęcił, że dotknę go może dopiero za 2 tygodnie! Nie wiem co jest z nim nie tak :P
Pawiki póki co stoja w miejscu, chociaż od ostatniego momentu przybyło 500 maleńkich krzyżyków. 

Aaa... zapomniałabym! Zapisałam się też do kilku SAL-i
Miłego tygodnia, do zobaczenia za kilka dni! 

Komentarze

  1. Nie mam cierpliwości ani weny do karteczek ,tym bardziej podziwiam, gdzie kupujesz te czasopisma?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mieszkam w Wielkiej Brytanii, a jak wiadomo magazynów robótkowych maja mnóstwo, do wyboru do koloru! :)

      Usuń

Prześlij komentarz